Akyazı 60X90 Simge Ahşap Çerçeve Mantar Pano (0137)

Ürün Kodu : AK0137
STOK DURUMU:VAR
döviz Fiyat
:
5,07 EUR + KDV
TL Fiyat
:
45,04 TL + KDV
53,15 TL (KDV Dahil)
Whatsapp Sipariş +90 543 510 59 59
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Akyazı 60X90 Simge Ahşap Çerçeve Mantar Pano

  Mantar pano isminden de anlaşılabileceği gibi sıkıştırılarak birbirine yapıştırılmış küçük mantar parçacıklarının düzlem haline getirilerek bir çerçeveye yerleştirilmesiyle meydana gelmiş ofis gerecidir.
  Mantar panolar şirketlerde genellikle iki amaç için kullanılır. Ofislerde hatırlatma yazılarının yazılacağı, kişiye özel notların alınabileceği bir çeşit göz önü çerçevesi olarak kullanılmaktadır. Diğer bir kullanım yöntemi ise şirket koridorlarında; üzerlerine duyuru, ilan, kurallar, listeler gibi dokümanların asıldığı bilgilendirme çerçevesidir.
  Not ve belgeler mantar panoların üzerine harita çivisi ya da toplu iğne sabitlenmektedir. Harita çivisi arka kısmına tutmayı kolaylaştıracak bir çeşit renkli plastik sap yapılmış raptiyedir. Aynı zamanda delinmesini istemediğimiz evrakları klips ile tutturarak harita çivisine asabilmemiz de mümkün olmaktadır.
  Akyazı Özel Ahşap Çerçeveli Mantar Panolar, standart ölçülerde olmayan ve müşterilerimizin istediği farklı bir ölçüde hazırlanan ürünlerimizdir.
  Ahşap’ın doğal güzelliğini duvara görmek isteyen ve önemli notlarını da bu mantar pano’da tutmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği ürün grubumuzdur. Akyazı, her zaman piyasanın nabzını tutmuş ve piyasanın beklentilerini karşılayacak ürünleri piyasaya sunmuştur. Hala da sunmaya devam etmektedir.
  Bunun 2008 yılındaki göstergesi ise Simge markasiyla çıkardığımız özel kampanyalı ürünümüz olan Simge Mantar Pano’dur. Kalitesiz mantar panoların piyasaya girerek piyasaların dengesini bozmasından sonra değişen dengelerin tekrar sağlanması ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için çıkardığımız Simge Mantar Pano, hem sağlığınız için bir tehdit oluşturmaz, hem de kalitesi ve uygun fiyatı ile yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlar. Özel yivli ahşap çerçeveye sahip olan Simge Mantar Pano, Akyazı güvencesi altında üretilmektedir.
  Şu anda piyasada Simge Mantar Pano’ya alternatif olabilecek bir mantar pano bulunmamaktadır.Piyasada bulunan mantar panolar ya düz çerçeve kulanılarak yapılan, kaliteden yoksun malzeme kullanılarak üretilen mantar panolar yada yüksek kaliteli diyerek yüksek fiyatlara satılan mantar panolar olarak karşımıza çıkmaktadır.Bütün bu verileri doğru analiz eden Akyazı Tasarım Ekibi tarafından titizlikle yürütülen bir çalışma neticesinde üretilen Simge Mantar Pano, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
  Hem notlarınızı düzenli bir şekilde göz önünde tutmak için ideal bir çözümdür.
  Mantar Pano Boyutu: 60x90 santimetre
Bunu Alan Bunu Almış
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.